Witamy Państwa w agroturystyce „Pod Gruszą”.

Oferta nasza skierowana jest do wymagających klientów, którzy cenią sobie kameralne warunki cichej i niebywale urokliwej wiejskiej posesji, w której będą jedynymi gośćmi. Na potrzeby turystyczne udostępniamy, bowiem tylko jeden pięcioosobowy domek. Takie warunki pozwolą Państwu na odpoczynek od codziennego zgiełku w wyjątkowej atmosferze, którą z pewnością docenią Ci, których zmęczyła komercyjna turystyka masowa.

Nasza agroturystyka położona jest w centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej jednak z dala od uciążliwego turystycznego natężenia. Od nas wszędzie jest blisko – do zamku Mirów dotrą Państwo piechotą w pół godziny, do Ogrodzieńca, Olsztyna jest zaledwie kilkanaście kilometrów.

Oferujemy Państwu także szeroki wachlarz atrakcji dodatkowych, takich jak: strzelectwo pneumatyczne, łucznictwo klasyczne i z wykorzystaniem łuku bloczkowego. Dla spragnionych atrakcji także paintball, wycieczki samochodem terenowym, wspinaczkę skałkową oraz zwiedzanie jaskiń.

Agroturystykę prowadzi doświadczony przewodnik jurajski, który z przyjemnością pomoże Państwu odpowiednio przygotować program pobytu oraz chętnie zabierze na wyjątkową wycieczkę po Jurze.